CHAKAN Factory

CHAKAN Factory

Детальніше
Mielle Professional

Mielle Professional

Детальніше
Уход за лицом

Уход за лицом

Детальніше

РОЗПРОДАЖ

НОВИНКИ

Інтернет-магазин косметики для обличчя, тіла і волосся My Evergreen

Вперше почавши свою роботу в 2013 році, інтернет-магазин My ​​Evergreen вже протягом багатьох років намагається задовольняти Ваші найвищі вимоги до косметики.

Ми відповідально підходимо до вибору брендів, які представляються в нашому інтернет-магазині натуральної, елітної косметики як для жінок, так і для чоловіків, що відображено в самій назві - My Evergreen.

Саме тому нашим першим вибором став європейський бренд - Afrodita Cosmetics (Словенія). Цей виробник з більш, ніж 46-річною історією має в своєму арсеналі близько 600 видів продукції для особи, тіла і волосся. Afrodita Cosmetics пропонує комплексний догляд для жінок, чоловіків, підлітків і навіть для малюків з перших днів життя.

У 2020 році ми вирішили розширити свій асортимент професійними і елітними лінійками косметики для волосся корейських брендів - Mielle Professional, Chakan Factory і Jsoop. Кожен з цих брендів унікальний і прекрасний по-своєму. Але всіх їх об'єднує висока якість продукції.

Чому слід вибрати нас?

  • Наш інтернет-магазин жіночого, чоловічого та дитячого косметики пропонує догляд повного циклу для особи, тіла і волосся.
  • Ми представляємо тільки оригінальний товар завдяки тому, що працюємо безпосередньо з заводами-виробниками або офіційними постачальниками.
  • В інтернет-магазині My Evergreen представлена ​​європейська і корейська косметика високої якості, що підтверджується вимогами міжнародного стандарту ISO і GMP.
  • Ми маємо офіс в м.Києві, де можна зустрітися з нашим менеджером і отримати товар безпосередньо з рук в руки.
  • Завдяки нещодавно проведеної модернізації сайту, ви маєте можливість користуватися зручною системою підбору продукції, безпечної оплатою безпосередньо на сайті.
Ми постійно йдемо в ногу з часом, вдосконалюємося, враховуємо тренди, щоб Ви могли знайти в нашому інтернет-магазині саме те, що Вам необхідно, витративши на це мінімум часу і зусиль. Бажаємо Вам приємних і корисних покупок!

Підпишіться

Розсилаємо тільки значиму інформацію

Магазин "My Evergreen" © 2013-2021